Wednesday, September 28, 2022

Trend

- Advertisement -

LEXIMET E E FUNDIT

Partnerë në jetë dhe në skenë! Bora Zemani konfirmon lidhjen me Donald Veshajn dhe pjesemarrjen e tij ne “Dancing With The Stars”

Bora Zemani ka publikuar foton e parë me Donald Veshajn në Instagram duke zyrtarizuar kështu ribashkimin. Ajo ka ndarë një selfie ku shfaqen të dy....
- Advertisement -

ARTIKUJT E FUNDIT

Të Popullarizuara