BallinaSportBarça “blindon” Gavin

Barça “blindon” Gavin

Gjiganti katalunas, Barcelona ka bërë të ditur se mesfushori Gavi ka rinovuar kontratën e tij me klubin.

Gavi nënshkruan kontratën e tij me Barcelonën deri në qershor të vitit 2026, ku edhe është përfshirë klauzola e lirimit prej 1 miliard eurosh.

“Barcelona dhe Gavi kanë arritur marrëveshje për të rinovuar kontratën deri më 30 qershor të vitit 2026. Klauzola e lirimit është caktuar 1 miliardë euro”, shkruante në komunikatën e Barcelonës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments