BallinaSportLiga e Kampionëve, sot zhvillohen nëntë ndeshje shumë interesante

Liga e Kampionëve, sot zhvillohen nëntë ndeshje shumë interesante

Sot zhvillohen nëntë ndeshjet e radhës të xhiros së dytë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve.

Nga ora 18:45, Milani e pret Dinamon e Zagrebit që e befasoi Chelsean në ndeshjen e parë dhe Shakhtar Donetsk luan kundër Celtic.

Ndeshja më interesante pritet të jetë ajo në mes të Manchester Cityt dhe Dortmundit që zhvillohet në “Ettihad”.

Real Madrid e pret Leipzigun derisa Chelsea luan në shtëpi kundër Salzburgut.

Më poshtë janë të gjitha ndeshjet që zhvillohen sonte:

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments