BallinaLajmePas 20 ditësh, lirohet nga burgu Donzi, shoku i Feros – flet...

Pas 20 ditësh, lirohet nga burgu Donzi, shoku i Feros – flet për qëndrimin në burg!

Është liruar nga paraburgimi! Erdonit Murati, i njohur si Donzi.

I njëjti ishte arrestuar! me 1 shtator nga policia rajonale e. Gjilanit nën dyshimin se i njëjti përmes rrjeteve, sociale kishte biseduar me vajza të mitura.

Donzi, që në opinion, njihet, si shoku i reperit të njohur, Fero, është lidhur me këtë të fundit live në “Tik-Tok”. Ai tregoi për ndodhitë që kishte në burg.

“Veç pasul, mormollada kamë hangër. Por kemi pas edhe çorbë me kompira, pashteta, sugjuk si dhe sallat”, thotë ai në bashkëbisedim! me Feron.

Arrestimi i tij ishte bërë pas raportimit të mediave për fjalorin? e tij në videot që publikohen në Tik Tok.

“I dyshuari! është intervistuar, në bazë të procedurave ligjore. Me urdhër të Prokurorit të. Shtetit për. Krime të Rënda i dyshuari është ndalur në mbajtje për 48 orë dhe rasti me kallëzim! penal ,,Degradim i integritetit seksual” procedohet për në Prokurorinë. Themelore në Gjilan”, thuhej në njoftimin, e PK-së. /Indeksonlinee/

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments