BallinaRozePërballë Donald Veshajt dhe Bora Zemanit në formatin e kërcimit? Beatrix Ramosaj...

Përballë Donald Veshajt dhe Bora Zemanit në formatin e kërcimit? Beatrix Ramosaj reagon për herë të parë

Ideja që Beatrix Ramosaj dhe Ilir Shaqiri do të viheshin përballë. Bora. Zemanit dhe. Donald Veshajt në dy emisione të ndryshme, kërcimi bëri bujë të madhe në media, mirëpo, teksa të gjithë prisnin, që emri i këngëtares! të ishte ndër, konkurentët e “Dance with Me” nuk ndodhi kështu.

Gjatë mbrëmjes! së djeshme (19 shtator) u zhvillua, nata e parë e emisionit të kërcimit në Klan, ku u la të kuptohej se mbase në vazhdim. Trixa do të merrte pjesë, por tani nuk ka më dysime.

Ish-konkurentja e Big Brother. Vip së fundmi ka ndarë një. Instastory, ku sqaron që do të jetë aktive për fansat, por jo në atë format.

“Për dashamirësit! e mi. Faleminderit që, vazhdoni të shprehni dëshirën, çdo ditë për të më shikuar, në emisione televizive, por ne do të shihemi në forma tjera së bashku. Jam në xhirime të videoklipeve, të reja dhe disa, surprizave të tjera vizuale, nën drejtimin e kushteve! dhe dëshirave, të mija. Ju dua! Beatrix,”-shkruan Ramosaj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments