BallinaRoze“Dancing With the Stars” ka një konkurent vërtetë surprizë!

“Dancing With the Stars” ka një konkurent vërtetë surprizë!

Edhe pak ditë na ndajnë nga rikthimi, në ekran i “Dancing With the Stars”, teksa pregatitjet e spektaklit, të kërcimit, që do të transmetohet! në “Top Channel” ka nisur prej ditësh dhe po ashtu është zbuluar edhe një pjesë e mirë e kastit. Deri më tani personazhet e njohur që do të konkurojnë, në skenën e kërcimit, janë nga fusha të ndryshme, muzika, filmi, ekrani e sporti, e megjithatë, pjesëmarrësi i zbuluar vetëm pak momente, më parë nga faqaje zyrtare e “DWTS” në. Instagram është vërtetë surprizë.

Kështu, teksa mediat me burimet, e tyre përpiqen të gjejnë personazhet, e famshëm që do të marrin, pjesë në program, me burimet e tyre që kanë qenë të sakta, shumicën e kohës, sidomos, në rastin e fundit, djali që do t’i bashkangjitet! sfidës së kërcimit nuk është aq i njohur në televizion apo media, por mjaft i njohur në jetën e natës në Tiranë.

Bëhet fjalë për. Ilir Dushkaj, i njohur për punën si bartender, dhe në video-n e prezantimit të tij cilësohet, edhe si mjeshtër, i koktejleve, me misionin! për të “shkundur” skenën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments