BallinaRozeA do të jetë Donaldi prezantues i “Dancing With The Stars” krah...

A do të jetë Donaldi prezantues i “Dancing With The Stars” krah Bora Zemanit? Përgjigjen përfundimtare sapo e morëm nga “TCH”!

Prej javesh po perflitet kudo neper mediat online se. Bora Zemani dhe. Donald Veshaj do te behen bashke ne  “Dancing with the stars”.

Lajmet se çifti! do te moderojne se bashku, programin e vallezimit, u bene te ditura nga burime per “Kryefjala”, por mesa duket nuk jane te verteta.

Pak me pare, faqja zyrtare e Top. Channel ndau me ndjekesit lajmin se me date 1 tetor do te startoje sezoni i dyte i emisionit te dy binjakeve. Veshaj, “Me ler te flas”.

Nderkohe qe “Dancing with the stars” do te startoje ne fillim tetori, por ende nuk ka nje date konkrete.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments