BallinaTeknologjiBie nga funksioni Instagrami

Bie nga funksioni Instagrami

Qindra mijëra përdoruesit të Instagramit po përballen me probleme dhe faqja kryesore nuk përditësohet.

Përdoruesit nuk janë, në gjendje të hyjnë në llogaritë përkatëse, duke u kërkuar të regjistrohen përsëri me fjalëkalimet, e tyre dhe disa kanë probleme, me dërgimin e mesazheve.

Sipas faqes së internetit, downdetector.com, 86% e përdoruesve identifikojnë? një problem me aplikacionin, 10 përqind me hyrjen dhe 4 përqind me faqen e internetit të platformës.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments