BallinaRoze‘A e ke tradhtuar Mozzikun dhe a nuk e lejon të takojë...

‘A e ke tradhtuar Mozzikun dhe a nuk e lejon të takojë vajzën?’, Loredana iu përgjigjet të gjithëve

Mozzik publikoi së fundmi një këngë për të bijën në të cilën tregonte vuajtjet e të mos e pasurit afër. Mes të tjerash ai ndalej dhe te ndarja nga Loredana.

“Askush nuk e di arsyen time, mos m’lypni arsyetime, portalet shkrujnë për klikime, flasin, shpifin për jetën time. Hanë, e di dhe pak ke me m’pyt pse? me mamin na u ndamë, ka me kanë ma mirë une sen mos me thanë, se po t’kallxova osht tepër e ran”, shprehej reperi.

Kjo këngë ka bërë që ndjekësit! të aludojnë dy gjëra: e para, që. Loredana nuk e lejon. Mozzikun të takojë të bijën dhe së dyti, se ajo e ka tradhtuar reperin.

Mirëpo këtyre aludimeve iu është përgjigjur vetë Loredana gjatë një bisede me ndjekësit në rrjete sociale. Teksa një prej tyre e ka pyetur nëse e lejon. Mozzikun të takojë vajzën, reperja është përgjigjur: Ai mund ta takojë dhe ta marrë. Hanën sa herë ka dëshirë! S’ka qenë kurrë ndryshe. Duhet ta pyesësh si është puna.

“A e ke tradhtuar ndonjëherë ish-in?”, i ka shkruar një tjetër. “Jo”, është përgjigjur ajo

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments