BallinaRoze“Kur doja nuk më morën, kur më kërkuan ishte vonë”, Ilir Shaqiri...

“Kur doja nuk më morën, kur më kërkuan ishte vonë”, Ilir Shaqiri reagon pasi u përfol për një konflikt me Lori Hoxhën

Mospërfshirja e Ilir. Shaqirit në. Dancing With the Stars, që këtë sezon televiziv vjen në ekranin e Top Channel, erdhi si një surprizë duke qenë se balerini i njohur ka qenë kryetar i jurisë në programin e kërcimit gjatë gjithë edicioneve të tij deri më tani. Në vend të tij, karrigia e rendësishme në spektaklin e njohur i është besuar Kledi Kadiut, ndërsa. Shaqiri është kryetar jurie në formatin tjetër të kërcimit “Dance With Me” në Tv Klan.

Ditët e fundit është përfolur shumë në media për arsye,t që kanë cuar në mospërfshirjen e Shaqirit në “DWTS”, nisur edhe nga fakti që ai është rishtazi fitues i “Big Brother Vip” dhe po ashtu pjesë e. Digitalb dhe pikërisht për këto lajme, balerini ka reaguar në Instagram-in e tij sot, duke treguar edhe arsyet përse, nuk është më në Top Channel.

Ndër të tjera, Shaqiri e nis deklaratën e tij me një “tërheqje veshi” për mediat, ndërkohë që në lidhje me, produksionin e “Dancing With the Stars” ai rrëfen se ka folur vetë 2 herë gjatë muajve të fundit. Një herë në maj, kur i është bërë me dije, se “është i lirë” nga projekti dhe njëherë në gusht, kur i kontaktuar nga ta, pikërisht për të qenë pjesë e jurisë i ka thënë “nuk jam më i lirë”. Kjo sipas tij për arsye sepse kishte nisur punën për “Dance With Me”. Po ashtu ai thotë se është ndjerë pjesë e familjes, së Top Media-s, sidomos pas suksesit në Big Brother Vip, megjithatë në fund ai thotë se zgjodhi, të shkonte në televizion tjetër për shkak të konsideratës dhe vlerësimit atje.

Sigurisht mbyllja e reagimit është duke treguar sa artist i madh që është, sepse nuk kishte si të ndodhte ndryshe.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments