BallinaRozeA ju ka ftuar Arbana në dasmë? Zhaklina dhe Kristi zbulojnë si...

A ju ka ftuar Arbana në dasmë? Zhaklina dhe Kristi zbulojnë si qëndron e vërteta

Martesa është tema që po diskutojnë sonte binjakët Veshaj dhe të ftuarit në studion e “Më lër të flas”.

Moderatorët folën dhe për dasmën e Arbana Osmanit dhe Eduart Grishajt, që kurorëzohen këtë të shtunë në Itali dhe pyetën Krist Dragot dhe Zhaklin Lekatarin nëse janë të ftuar. Të dy thanë se nuk kanë marrë një ftesë.

Kristi: Si ta them… nuk më kanë ftuar

Zhaklina: Jo, nuk më kanë ftuar

Donaldi: Po ç’është ky seksizëm?

Zhaklina: Nuk është seksizëm. Ka të bëjë me marrëdhënie personale, të cilat ndoshta me Arbrin i kanë më të zhvilluara dhe me mua pak më të largëta.

Donaldi: Çfarë po thua, prisja të thoshe seksizëm

Kristi: Sepse Zhaklina është person ‘non grata’

Romeo: Nëse sonte të vjen një mesazh ‘të harruam fare, merr avionin dhe hajde

Zhaklina: Jo, sepse kam angazhime këtë fundjavë dhe nuk mund të ndërpres angazhimet e mia që të marr avionin dhe të shkoj

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments