BallinaRozeBlero prezanton partneren e re bjonde dhe i shpreh dashurinë: I joti...

Blero prezanton partneren e re bjonde dhe i shpreh dashurinë: I joti që nga prekja e parë

Blero Muharremi vetëm dy muaj pasi deklaroi ndarjen nga ish-bashkëshortja e tij Afrona Dika, zbuloi për fansat se ka rigjetur sërish dashurinë.

Këngëtari e prezantoi partneren e re me një postim në Instastory, por nuk e zbuloi identitetin e saj.

Së fundmi partnerja e Bleros ka pasur ditëlindjen dhe ai i ka kushtuar një dedikim emocionues.

“I shtrirë afër teje jam. Më duket që të kam larg, dora ime rrëshqet në flokun tënd. Ktu jam rehat, i flas vetes çdo mëngjes. Drekë e darkë a thua je në gjumë apo në mendje i qartë. I joti që nga prekja e parë. I joti përjetësisht krenar. Kam menduar që di shumë e kam kaluar shumë. Asgjë nuk paskam ditur. Deri në takimin tonë. Ndihem si fëmi kureshtar. Ndihem i pa ditur deri në shikimin tënd të parë. Shtëpia ime je ti. Shtëpia ime kishte qenë në fillim. Jeta më mësoi. Njeriu kur është i drejtë Zoti nuk e harron! Sa e sa shumë kisha shkruar dhe folur në veshin tënd dashuri. Me ty hidhërimi me duket i mirë. Me ty momentet e lumtura janë amshim. Dolli për ty sonte, një dolli për neve dashuri. Urime ditëlindjen beb. I joti Blerimi”, ka shkruar Blero.

Kujtojmë se nga postimet që Blero bën në rrjetet sociale, duket qartë që partnerja e re e tij ka një ngjashmëri të madhe me Afronën. Artisti duket se ka një dobësi për biondet, ndaj edhe partnerja e tij e radhës është një sozi e ish-bashkëshortes së tij.

Blero prezanton partneren
Blero prezanton partnerenn
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments