BallinaRozeButrint Imeri në zi, humb personin e dashur të familjes

Butrint Imeri në zi, humb personin e dashur të familjes

Këngëtari i njohur, Butrint Imeri vazhdon të jetë një nga artistët më të pëlqyer dhe më të komentuar të skenës muzikore.

Butrinti është mjaft aktiv me projektet muzikore ku këngët e tij janë bërë hite të padiskutueshme.

Ai sot ka ndarë më ndjekësit e tij në Instagram një lajm mjaft të hidhur.

Këngëtari ka zbuluar se halla e tij ka vdekur.

Butrint Imeri në zi
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments