BallinaRozeEdhe pse nënë e dy fëmijëve, kështu duket tani trupi i Tunës!

Edhe pse nënë e dy fëmijëve, kështu duket tani trupi i Tunës!

Këngëtarja e njohur shqiptare, Altuna Sejdiu e njohur si Tuna, është një nga këngëtaret mjaftë të përfolura.

Përveç për këngë, Tuna ka qenë pjesë e mediave roze edhe për jetën e saj private.

Ajo ishte e martuar me Patris Berishën, me të cilin ka edhe dy fëmijë, përcjell ORAinfo.

E pas ndarjes nga burri, Tuna po vazhdon të jetojë jetën në maksimum.

Në paraqitjen e fundit në rrjetet sociale, ajo është shfaqur super provokuese.

E veshur ngushtë dhe me stil, Tuna po duket në top formë.

Edhe pse nënë e dy fëmijëve trupi i Tunës po duket në formë shumë të mirë. /ORAinfo/

trupi i Tunës
trupi i Tunës
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments