BallinaRozeEnde pa e sjellur në jetë të birin, Einxel flet se si...

Ende pa e sjellur në jetë të birin, Einxel flet se si po e kalon jetën me dy djem

Siç dihet Einxhel Shkira dhe Dj Dagz po bëhen prindër për herë të parë.

Dyshja zbuluan për ndjekësit se do të ju lind një djalë.

Së fundmi moderatorja ka shkruar mbi një parashikim të saj se si e sheh jetën pasi ti bëhen dy djem në jetë

“Njëri i bi barkut, tjetri shef anglez që luajnë poker Jeta me dy çuna”, ka qenë shkrimi i saj në imazhin e postuar në InstaStory.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments