BallinaRozeGold Ag bëhet baba për herë të dytë, djalit i vendos emrin...

Gold Ag bëhet baba për herë të dytë, djalit i vendos emrin Front

Gold Ag, është bërë baba për herën e dytë, ditën e sotme.

Këngëtari dhe partnerja e tij, u bënë prindër të një djali, shkruan lajmi.net.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtari.

Përmes një postimi emocional në ‘Facebook’, ai ka zbuluar edhe emrin e djalit.

Front, është emri që çifti kanë vendosur t’ia lënë djalit të dytë të tyre.

Postimi i plotë:

“ELHAMDULILAH

Falenderimi i takon. Allahut, Krijuesit të qiejve dhe tokës, Furnizuesit të gjithësisë që sot prap na gëzoi me një djalë. Djali i babës ti je gëzimi im i dytë që syt me lot mi mbushe, sapo erdhe në këtë botë.

E gëzofsh emrin. FRONT, dhe dije se në shtëpi të pret një. GUERIL që nuk do të ndahet asnjëherë nga ti me lejen e ZOTIT.Frontit i duhet një. Gueril por edhe. Guerili e kërkon Frontin e vet dhe të dy e duan të fortë njëri tjetrin.

O. Allah o Zoti im më bëj rob falenderues dhe bëj, djemt e mi më të mirë sesa që unë dua. Faleminderit dashnia jeme. Ermira, u plakshim bashk me të mirat e Zotit, e fëmijët tanë qofshin, mburrje për ne deri në frymën e fundit.

26 Shtator 2022”.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments