BallinaRozeJo një, por tre vajza “VIP” pjesë e “Dancing with the Stars”

Jo një, por tre vajza “VIP” pjesë e “Dancing with the Stars”

Këngëtarja Elhaida Dani do të rikthehet në Shqipëri dhe arsyeja është shumë e thjesht, “Dancing with the Stars”.

Përveç këngëtares janë zbuluar dhe dy emra të tjerë personazhesh të njohur, dhe ato janë këngëtarja, Julka Gramo si dhe gazetarja e njohur, Elona Duro.

Më herët u zbulua edhe emri i aktorit të njohur, Gent Hazizi i cili do t’i bashkohet emrave të tjerë të kastit të programit të kërcimit.

Prezantues mbeten Bora Zemani dhe Donald Veshaj.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments