BallinaRozeKush eshte vajza qe ia ka vjedhur zemren? Beart Rexhepi ne nje...

Kush eshte vajza qe ia ka vjedhur zemren? Beart Rexhepi ne nje lidhje dashurie!

Pas ndarjes nga Tea, nuk u mor vesh asgjë rreth jetës së tij private, teksa një foto e. Beart Rexhepit nga pushimet në. Mal të Zi, u bë shkas që të na bëj të mendojmë se ai është në lidhje dashurie.

Bearti prej një kohe është duke shijuar një lidhje dashurie dhe ka vendosur që marrëdhënien! ta mbajë plotësisht, private.

Mirepo, edhe pse, burime per “Prive” konfirmuan, se ish-konkurrenti i “Perputhen” eshte ne nje lidhje, identiteti i vajzes! nuk eshte bere i ditur.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments