BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 200

Mos më Braktis – Epizodi 200

Zeynep shpëton në momentin e fundit nga kapja në bodrumin ku mbahet Emre. Edhe duke rrezikuar të vritet, ai qëndron pa frikë para Xhelatit dhe njerëzve të tij. Çfarë do të bëjë xhelati përballë guximit të Zejnepit? Zeynep fshehtas i injekton vetes injeksionin vdekjeprurës, jo Emres. Çfarë do të bëjë Zeynep, që ka 2 orë për të hequr qafe?

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments