BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 225

Mos më Braktis – Epizodi 225

Mirëpo, ndërkohë babai i tij i ankohet Rüstemit për Hacerin dhe i thotë që gruaja jote nuk të merr ilaçet, ajo do të ikë nga shtëpia. Rüstem, nga ana tjetër, e kufizon Sıla, të cilën ai ka frikë ta humbasë, në shtëpi. Duke mësuar se Sıla është e burgosur në shtëpi, Ayten thërret Tarık për të shpëtuar Sıla. Tarık, i cili është shumë kurioz për këtë grua që e shpëtoi nga vdekja, shkon menjëherë në fshat për të shpëtuar Hacerin.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments