BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 257

Mos më Braktis – Epizodi 257

pa e bërë Borën të ndjejë asgjë. Por gjërat nuk shkojnë sipas planit dhe Zeynep e gjen veten në një situatë shumë më të vështirë. Ndërsa Arzu do t’i tregojë Sılas gjithçka, Tarık e çon Sılën në shtëpinë e tyre të vjetër.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments