BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 317

Mos më Braktis – Epizodi 317

Përkushtimi dhe besnikëria e Keremit ndaj Sıla-s ishin evidente kur ai zgjodhi të qëndronte në krah të saj gjatë momenteve të nxehta të konfliktit mes vetë Tarıkut dhe Keremit. Kjo ishte një dëshmi e karakterit të tij dhe dashurisë së tij të thellë për Sıla.

Njoftimi. Një Njoftim Surprizues i Dashurisë. Në një kthesë befasuese të ngjarjeve, Kerem zbuloi synimet e tij për t’u martuar me Sıla në episodin e fundit të “Mos më lër”. Ky njoftim ka habitur shumë, veçanërisht Sıla, e cila ka zgjedhur të heshtë për ndjenjat e saj. Megjithatë, kjo heshtje do të ishte një moment kyç në marrëdhënien e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments