BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 356

Mos më Braktis – Epizodi 356

Burgosja e Emre: Një çmim për t’u paguar Në rrëfimin e shpalosur, Emre e gjen veten pas hekurave, duke kryer dënimin për një arsye të pazbuluar. Realiteti i zymtë është se ai zgjodhi me dëshirë këtë rrugë, i shtyrë nga një motiv i mjaftueshëm për të garantuar një sakrificë të tillë. Veprimet e Emres duket se kanë një kosto dhe kufijtë e mureve të burgut do të jenë tani vendbanimi i tij i përkohshëm.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments