BallinaSerialetMos më Braktis – Epizodi 360

Mos më Braktis – Epizodi 360

Bastisja e Dasmës së Tarık Komploti trashet ndërsa Tarık mëson për një fejesë që përfshin Buse. I nxitur nga emocionet dhe ndoshta një ndjenjë urgjence, ai vendos të bastisë dasmën. Megjithatë, kërkimi i Tarık për përgjigje merr një kthesë të papritur kur ai e gjen veten të paaftë për të nxjerrë informacionin që kërkon nga Sıla. Bastisja e dasmës, edhe pse dramatike, përfundon me Tarık që kthehet duarbosh, duke lënë pyetje të vazhdueshme për tensionet e pazgjidhura mes personazheve.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments