BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 243

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 243

Mendimet e Tarıkut se Sıla është gjallë e përkeqësuan atë. Këmbëngulja e Tarık që Sıla është gjallë do ta sjellë atë në portat e spitalit. Duke qenë se i bind të gjithë se është i arsyeshëm dhe nuk ka probleme, do të ketë një tronditje të madhe në lidhje me punën.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments