BallinaSerialetMos më Braktis – PROMO Epizodi 342

Mos më Braktis – PROMO Epizodi 342

Takimi i papritur i Tarık dhe Sıla Në mes të një debati të ashpër në klubin e natës, Tarık e gjen veten në një situatë të veçantë kur Sıla pa dashje bie në krahët e tij. Duke shfrytëzuar rastin, Tarık mëson për planin e arratisjes së Sıla-s nga nata e saj kaotike dhe vendos të përqafojë sfidën. Për ta fituar atë, ai pa dëshirë pranon propozimin e Zelihasë.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments