BallinaRozeOlti Curri – opinionisti zyrtar i edicionit të parë të “Big Brother...

Olti Curri – opinionisti zyrtar i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Numërimi prapa ka filluar, dhe vjeshta e këtij viti, pranë jush do të, sjellë një nga formatet më, gjigante të televizionit! “Big Brother VIP. Kosova”, projektit i parë dhe i vetëm i këtij lloji në vend.

Pak e nga pak, ekipi i këtij mega produksioni po shpalosin surprizatë për publikun.

Së fundmi u zbulua një nga befasitë e Vëllait të Madh! Ky format sjell risi një dyshe televizive në prezantime. Krah Alaudin Hamitit, është konfirmuar prezantuesjae dhe aktorja Jonida Vokshi.

Tashmë është momenti që të shuajmë një tjetër kurreshtjet, shumë të madhe! Atë të opinionistit zyrtar të edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”.

Klan. Kosova njofton, ekskluzivisht se një nga karriget, e panelit të opinionistëve, është e rezervuar për një prej, personazheve! më të komentuara televizive, i njohur për perceptimet e tij unike dhe komentet, pikante rreth botës rozë.

Bëhet fjalë për tekstshkruesinë e blogerinë e famshëm nga. Shqipëria, Olti Currin – i cili, në këtë edicion, të parë të! “Big Brother VIP Kosova”, mbi supe do të mbajë, një pozitë me shumë peshë, siç, është ajo e opinionistit, të këtij formati televizivë.

Kjo zgjedhjeve vjen e natyrshme për një prej personazheve televizivë më me eksperiencë në mediat shqipfolëse. Curri, pritet që përgjatë netëve “prime”, të analizojë dhe komentojë, situatatë që do të ndodhin, brenda shtëpisë, më të famshme në vend, sigurisht siç di vetëm ai që siç thotë edhe vetë, “nuk flet kot”!

Kjo është vetëm një nga surpriza, e radhës të “Big Brother, VIP Kosova”, ndërsa edhe shumë, të tjera pritet të bëhen, publike ditëve në vijim.

Rrugëtimi i formatitë të shumëpritura, nisë në muajin tetor dhe në ekranet tuaja do të transmetohet përmes. ArtMotion dhe Klan Kosova.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments