BallinaRozePublikohen pamjet e para të klipit të ri të Nora Istrefit

Publikohen pamjet e para të klipit të ri të Nora Istrefit

Këngëtarja shqiptare, Nora Istrefi nesër do ta publikojë! këngën e saj më të re e cila titullohet! “Ciao”.

Në foto të cilat ka publikuar këngëtarja, herë pas here për paralajmërimin? e kësaj kënge ajo është dukur tejet atraktive.

Ndërsa pak më parë Nora në Instagramin e saj zyrtar ka publikuar! edhe një pjesë të shkurtët? të videoklipit.

Kënga duket të jetë me motive dashurie dhe për tekstin është përkujdesur këngëtari. Yll Limani.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments