BallinaRozeSherri në Përputhen, Einxhel i del në mbrojtje Nedës: Ai emision ka...

Sherri në Përputhen, Einxhel i del në mbrojtje Nedës: Ai emision ka patur nevojë për ty

Pas debatit të ashpër që ndodhi mbrëmjen e djeshme në “Përputhen”, mes Arjan. Konomit dhe Neda. Ballukut, ka reaguar edhe. Einxhel Shkira.

Einxhel ka postuar një foto të. Nedës duke shkruar se e mbështet në rrugën e saj për të thënë të drejtën edhe pse sulmohet e gjykohet.

“Sot pata mundësinë të të ndjek pak. Nëse do më kishte pyetur si mike, opinionin tim mbi këtë eksperiencë, do të të thoja ‘Mos shko’! Por, tek e fundit kështu më thanë dhe mua shumë, veta për vendimin tim…dhe e di që tipa si ti e unë nuk tërhiqemi, lehtë nga parimet dhe ëndrrat tona për të përmirësuar, atë që të tjerët kanë frikë ta bëjnë! Për të thënë një fjalë që shumica, zgjedhin versionin ‘Po ç’më duhet mua të ngatërrohem’ apo kanë frikë! mos sulmohen e gjykohen për mendimet e veta…Jam e lumtur që të shoh, aty ku më shumë ka patur nevojë për dikë si TY! Jam e bindur që do të dish të gjesh, rrugën e duhur dhe të drejtë për të përcjellë gjithmonë, mesazhin tënd, i cili është më i madh e më me vlerë sesa thjesht një kolltuk…është një ‘luftë’ e ashpër kjo e jona por e bukur dhe fisnike”, shkruan Einxhel.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments