BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 105

Tri Motrat – Epizodi 105

Blerja e restorantit nga Somer gjithashtu nuk mjafton për të bindur Türkan të pajtohet. Ndërsa Türkan vazhdon qëndrimin e saj kokëfortë, durimi i Somerit fillon të mbarojë. Mustafa dhe Derya, nga ana tjetër, vijnë sërish në një udhëkryq pas tentativës për vetëvrasje të Sevilay.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments