BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 106

Tri Motrat – Epizodi 106

Fakti që Rüçhan ndodhet në komisariat bashkon sërish Somerin dhe Türkanin, të ofenduar nga njëri-tjetri dhe Türkan nuk e lë të qetë Somerin gjatë gjithë këtij procesi.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments