BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 118

Tri Motrat – Epizodi 118

Kthimi kujdeset për të gjithë në shtëpi sikur të mos ketë një jetë të tijën dhe fillon të jetojë jetën e tyre tërësisht. Për këtë arsye mes tij dhe Serdarit ka një distancë që ende nuk e ka vënë re.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments