BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 125

Tri Motrat – Epizodi 125

Megjithatë, rezultati i këtij argumenti të ashpër çon në një zhvillim të papritur dhe Dön mëson sekretin që i është mbajtur prej vitesh. Dön, i cili nuk është gati të përballet me këtë të vërtetë në atë moment, zhduket.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments