BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 13

Tri Motrat – Epizodi 13

Türkan është i vendosur të mbajë shpresën, edhe pasi ka parë një foto të dashurisë së Somer për të. Pavarësisht pengesave, ajo vazhdon të kërkojë një ilaç tjetër për të ndihmuar kërkimin e saj për një jetë më të mirë. Me shpirtin e saj të palëkundur, ajo mund të gjejë ende rrugën drejt lumturisë dhe përmbushjes.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments