BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 130

Tri Motrat – Epizodi 130

Derya bën një plan për jetën e saj pa e informuar Mustafën. Për këtë, ndërkohë që marrëdhëniet e tij me Mustafën bëhen edhe më të ashpra, ai vjen deri në ndarjen nga familja për shkak të fakteve që i ka treguar Donit. Pas gjithë asaj që ka kaluar, Derya dekurajohet dhe merr vendime impulsive.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments