BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 151

Tri motrat – Epizodi 151

Sakrifica e Türkanit Në mes të trazirave, Türkan e gjen veten në një udhëkryq. Përballë një vendimi të vështirë, ajo detyrohet të bëjë një sakrificë të përmasave monumentale. Zemra e saj e rënduar nga pesha e përgjegjësisë, ajo e kupton se mbrojtja e Somerit kërkon një zgjedhje të vështirë. Me vendosmëri të palëkundur, ajo vë në lëvizje një plan që mishëron vetëmohimin dhe guximin. Megjithë dëmet personale, Türkan këmbëngul, duke marrë forcë nga angazhimi i saj për të mbrojtur ata që i ka të dashur.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments