BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 152

Tri motrat – Epizodi 152

Beteja e Përpjetë e Somerit për Shpëtim. I vendosur për të rimarrë atë që ka humbur, Somer synon të rifitojë dashurinë e vajzave të tij, Defne dhe Türkan. I nxitur nga një përzierje keqardhjeje, zemërimi dhe një dashurie të palëkundur për familjen e tij, Somer nis një udhëtim emocional të mbushur me pengesa dhe sfida. Ndërsa ai përballet me pasojat e veprimeve të tij dhe lufton me demonët e tij, qëndrueshmëria dhe angazhimi i palëkundur i Somerit për shëlbim bëhen forcat shtytëse në përpjekjen e tij për të ndrequr lidhjet e shkatërruara brenda familjes Kalender.

Artikulli paraprak
Artikulli tjetër
RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments