BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 157

Tri motrat – Epizodi 157

Megjithatë, pyetja qëndron në ajrin e ftohtë, duke bërë jehonë gjatë natës së heshtur: A do të heqë dorë Türkan dhe do t’i vërë veshin këshillave të Somer-it, duke gjetur rrugën e saj për t’u kthyer në shtëpi drejt rehatisë dhe ngushëllimit që e pret? A do ta gjejë ajo brenda vetes të pajtohet me Somerin, duke përqafuar mbështetjen që ai dëshiron të ofrojë? Vetëm koha do të zbulojë ndërlikimet e fateve të tyre të ndërthurura, ndërsa ata lundrojnë në kompleksitetin e emocioneve të tyre të përbashkëta dhe në errësirën që mbështjell jetën e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments