BallinaSerialetTri motrat – Epizodi 159

Tri motrat – Epizodi 159

Sidoqoftë, kërkesa qëndron në ajrin e virusit, duke oshëtuar gjatë natës së qetë: A do të dorëzohet Türkan dhe do ta vërejë propozimin e Somer, duke gjurmuar sjelljen e saj në shtëpi për rehatinë dhe ngushëllimin që e kërkon? A do ta gjejë ajo brenda vetes për t’u detyruar me Somer, duke përqafuar ndihmën që ai dëshiron të ofrojë? Thjesht koha do të zbulojë ndërlikimet e fateve të tyre të varura, ndërsa ata hetojnë kompleksitetin e ndjenjave të tyre normale dhe zbehjen që mbështjell jetën e tyre.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments