BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 44

Tri Motrat – Epizodi 44

A do ta gjejë Nihat timen? A do të mbijetojë Mine në shtëpinë e Somer dhe Türkan? A do të mundet Nesrin të shpëtojë nga traumat e së shkuarës?

Nr.2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments