BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 48

Tri Motrat – Epizodi 48

Ndërsa Derya ëndërron të lërë shtëpinë e saj dhe madje edhe vendin e saj për të shkuar në Kanada me Hakanin, Sadık mëson për qëllimin e vajzës së saj për të jetuar jashtë vendit. Kthimi pyet babain e Serdarit, doktor Metin, nëse ai flet për të kaluarën që nëna e tij po përpiqet të kujtojë.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments