BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 49

Tri Motrat – Epizodi 49

A do të jetë në gjendje Hakan të mbajë premtimin ndaj Deryas për të jetuar jashtë vendit?

Nesrin, e cila kap Rüçhan duke ushtruar dhunë mbi Türkan, ia merr. Türkan nga duart dhe e çon në shtëpinë e babait të saj pa dëgjuar Rüçhan. Edhe pse Somer dëshiron të marrë Türkan dhe ta sjellë me vete, Nesrin nuk e lejon. Për të bindur nënën e saj, Türkan thotë se ajo e do Somer dhe se ditët e saj të trazuara me zonjën Rüçhan kanë mbaruar. Por Nesrin nuk është e bindur.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments