BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 57

Tri Motrat – Epizodi 57

Nesrin dhe Sadik vendosen Derya në një konvikt në Izmir për të filluar universitetin. Ndërsa Serdar dhe Derya kalojnë ditën e tyre të parë në kampus, Döner është i vetmuar në Ayvalık pasi është ndarë nga vëllai dhe Serdari.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments