BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 66

Tri Motrat – Epizodi 66

Kur Mine kthehet në shtëpi si rezultat i marrëveshjes që bëri me Rüçhan, ata kanë një përballje të madhe me Türkan. Ndërsa Türkan sfidon Minen të vazhdojë praninë e saj në atë shtëpi, Mine e rishqyrton deklaratën e saj në polici përballë këtij qëndrimi të papritur. Kjo situatë e vë edhe më të vështirë Rüçhanin. Ai thotë se Türkan do të largohet nga shtëpia pas pak për të mbajtur të qetë timin. Somer dhe Türkan, nga ana tjetër, fillojnë të veprojnë së bashku në Mine. Somer duhet të veprojë me qetësi dhe me kujdes ndaj Mines për kujdestarinë e Kirazit.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments