BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 73

Tri Motrat – Epizodi 73

Turkan, i cili nuk është në dijeni të marrëveshjes së kujdestarisë mes Mine dhe Somer, vazhdon t’i bëjë presion Somerit që të mos e marrë mbrapsht ankesën. Kjo situatë; Ai sjell ballë për ballë Türkan dhe Rüçhan.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments