BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 76

Tri Motrat – Epizodi 76

Kur Mine Kirazi sëmuret papritmas, ajo kryqëzon rrugët me Mustafën rrugës për në spital. Falë Mustafës, Somer mëson se vajza e tij është e sëmurë dhe se Mine nuk mund të kujdeset më për fëmijën e saj. Ai dëshiron të vrapojë në spital dhe të shpëtojë Kirazin, por i mungon përsëri për mua. Somer tani e njeh mirë timen. Ai ndërmerr veprime për të zbuluar se ku është vajza e tij.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments