BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 88

Tri Motrat – Epizodi 88

Nga njëra anë janë vajzat e tij, dhe nga ana tjetër, një vajzë e re e pafajshme. Beteja e tyre më e madhe është tani me ndërgjegjen e tyre. Türkan përpiqet t’i japë fund partneritetit të saj me Sevilay pa prishur marrëdhënien e saj me Somer, por Somer është i vendosur të zbulojë se kush është nëna e Mustafait.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments