BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 9

Tri Motrat – Epizodi 9

Türkan, megjithatë, nuk e humb shpresën përballë mungesës së dashurisë së Somer ndaj saj dhe kërkon një ilaç tjetër.

Türkan nuk pranon që. Somer dëshiron një divorc. Somer zemërohet shumë me Türkan përballë këtij reagimi të papritur.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments