BallinaSerialetTri Motrat – Epizodi 95

Tri Motrat – Epizodi 95

Ndërsa Türkan po përpiqet të ndërtojë një jetë të re për veten, Somer ndihet i braktisur nga lëvizja e tij. Megjithatë, Türkan është i vendosur. Pavarësisht të gjithëve dhe gjithçkaje, ai tani e tutje do të qëndrojë në këmbët e veta dhe do të jetojë në botën e vogël që do të ndërtojë.

Nr. 2

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments