BallinaSerialetTri Motrat – PROMO 2 Epizodi 117

Tri Motrat – PROMO 2 Epizodi 117

Edhe pse Türkan dhe Somer janë shumë të inatosur me njëri-tjetrin si pasojë e keqkuptimeve, ata duhet të bëhen sërish bashkë për shkak të Deryas dhe Mustafës. Përplasjet mes tyre çojnë në konfrontime shumë të ashpra.

RELATED ARTICLES

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments